fbpx

Kancelaria Prawna FENIX

OPINIE I REKOMENDACJE KLIENTÓW

Paweł Tuzm
Paweł Tuzm
2022-01-17
Pan Mariusz z synem bardzo mi pomogli. Prócz najważniejszego - załatwienia sprawy, otoczyli mnie opieką i pomogli dając poczucie bezpieczeństwa. Polecam z czystym sumieniem!
Nela Borkowska
Nela Borkowska
2021-09-22
Profesjonalna kancelaria z bardzo pozytywnym podejściem do klienta. Do tego dają poczucie bezpieczeństwa i odpowiedniej opieki podczas prowadzonej sprawy. Czuć że klient jest najważniejszy.
Damian Kołacz
Damian Kołacz
2021-09-09
Kredyt walutowy i rozmowy z bankiem bez fachowego wsparcia to jak walka z wiatrakami. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Kancelarii zostałem w końcu dostrzeżony i mam nadzieję, że uda się dociec swych praw.
Radek Zaremba
Radek Zaremba
2021-05-21
Uzyskanie odpowiedniego odszkodowania, to wyzwanie. Nie zawsze firmy dają nam tyle, na ile jesteśmy ubezpieczeni. A walka z nimi jest cieżka i samemu niemożliwa. Pomoc kancelarii bardzo mocno przyspiesza sprawę i dużo ułatwia. To chyba jedyna sensowna droga.
Tomak K
Tomak K
2020-09-11
Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM $$$. Profesjonalista w każdym calu. Tomasz
Paulina Bogusz
Paulina Bogusz
2019-10-19
Polecam serdecznie!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

Jeżeli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystanie z konsultacji, jakich udziela pan Mecenas Szałański. Niewiele wiedziałem na temat całego procesu i zastanawiałem się, czy będzie to wyjście odpowiednie dla mnie. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone za co dziękuję kancelarii Fenix, tak samo jak i za dalszą pomoc.

Kamil

Korzystałam z usług kancelarii Fenix przy procesie upadłościowym i choć wiadomo, że sytuacja sama w sobie nie jest zbyt przyjemna, to Mecenas Szałański sprawił, że nie musiałam martwić się przynajmniej o aspekty prawne. Jestem za to bardzo wdzięczna.

Pola Sosnowska

Problemy finansowe, z jakimi zmagałem się od pewnego czasu, sprawiły, że zacząłem rozważać ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Oczywiście nie miałem najmniejszego pojęcia, jak to wygląda. Umówiłem się na konsultacje do kancelarii Fenix i otrzymałem wsparcie, a przede wszystkim fachową pomoc. Pan radca prawny Mariusz Szałański i jego współpracownicy są godni polecenia wszystkim osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji.

Paweł

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru.

Anna Morawska

Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem Szałańskim. Sprawa zakończyła się sukcesem.

Tomasz K.

Szczerze polecam. Naprawdę warto.

Marian Szczygieł

Polecam serdecznie!!! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

Paulina Bogusz

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Pan mecenas prowadził moją sprawę. Jest osobą rzetelną , kompetentną dzięki czemu otrzymałem profesjonalną poradę a także wiele życzliwości. Polecam serdecznie kancelarię.

Kamil

Polecam Kancelarię Prawną Fenix. Cała sprawa poszła bardzo sprawnie i szybko. Profesjonalna i miła obsługa, chętna do pomocy.

Krystyna Staszak

Ogromne uznanie dla pracowników Kancelarii za wiedzę i kompetencje.

Krystian Dopa

Profesjonalny zespół i obsługa. Szczerze polecam.

Justyna Łapińska

Szczerosc profesjonalizm chec pomocy innym.

Bogdan Łapiński

Kancelaria wyróżnia się jakością, podejściem do klienta oraz terminowością. Korzystam z jej usług w zakresie spraw zawodowych oraz prywatnych. Polecam każdemu kto szuka profesjonalistów.

Paweł

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę Miła obsługa, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Mecenas posiada dużą wiedzę fachową. Jest osoba rzeczową, kompetentną oraz dbającą o każdy szczegół. Bardzo dobrą ocenę Kancelarii potwierdza rownież obsługa administracyjna.

Magda K.

Od wielu lat korzystam z usług kancelarii zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych. Do tej pory bez zastrzeżeń, zawsze merytorycznie, profesjonalnie i terminowo. Polecam

Artur

Pracują tu fachowcy. Miałem ciężką sytuację, dotyczącą kredytów. Pan Mecenas podjął wyzwanie i załatwił sprawę pozytywnie. Mój przypadek załatwiony profesjonalnie od początku do końca oraz każdy poboczny wątek wywodzący się z głównej sprawy. Można tu liczyć na radę, wyrozumiałość i pełne zaangażowanie w sprawę.

Andrzej Stodołkiewicz

Trwa wczytywanie