fbpx

Dowiedz się jak wyjść z długów, pozbyć się windykacji i komorników oraz zacząć życie na nowo.

Poznasz strategie i możliwości wyjścia z zadłużenia.

Uzyskasz wiedzę na temat upadłości konsumenckiej, a w szczególności: czym jest, jak działa i kto może skorzystać z tego przywileju.

✔ Dostaniesz listę, dzięki której lepiej przygotujesz się do przeprowadzenia upadłości. 

E-book w bezpłatnej formie jest ograniczony czasowo. Tylko teraz możesz go pobrać za 0 zł.

dla kogo jest ten poradnik?

W szczególności polecamy go osobom, które:

 

1. Mają aktualnie problemy finansowe i szukają informacji o możliwościach rozwiązania swojej sytuacji.

2. Wpadły w pętlę kredytową i chcą się dowiedzieć jak można z niej wyjść dzięki instytucji upadłości konsumenckiej.

3. Obecnie postawiły sobie za cel – wyjście z długów, chcą spokojnie móc odbierać telefony od nieznanych numerów oraz odzyskać swobodę w zarządzaniu swoimi pieniędzmi.

4. Chcą zdobyć wiedzę o możliwościach zmiany swojego życia na lepsze oraz odzyskania spokoju i wolności.

5. Chcą się dowiedzieć jak działa upadłość konsumencka, jakie są plusy i minusy, ile osób w Polsce ogłosiło już upadłość, dlaczego teraz jest łatwiej oraz wiele więcej…

Co znajdziesz w środku PORADNIKA?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^

Jakie są wyzwania Polaków

Walczących z długami

^

Jak można wyjść z długów

Sposoby i strategie

^

Upadłość konsumencka

Czym jest, jak działa, statystyki, proces

^

Profil Polaka - Dłużnika

^

Dlaczego ludzie wpadają w długi?

^

Kancelaria FENIX

Dlaczego powstała, kto za tym stoi

^

I wiele więcej

O autorach

Radca prawny Mariusz Szałański oraz Mateusz Szałański są założycielami Kancelarii Prawnej FENIX.

Główną misją jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie zespołu specjalistów. W Kancelarii FENIX pozyskasz wiedzę, a także skorzystasz z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

"Jeżeli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystanie z konsultacji, jakich udziela pan Mecenas Szałański. Niewiele wiedziałem na temat całego procesu i zastanawiałem się, czy będzie to wyjście odpowiednie dla mnie. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone za co dziękuję kancelarii Fenix, tak samo jak i za dalszą pomoc."

Łukasz

"Z kancelarią Fenix spotkałam się w trudnym okresie mojego życia i jestem wdzięczna, że zajęli się moją sprawą. Dzięki pracującym tam specjalistom odzyskałam wiarę w to, że uda mi się wyjść na prostą. Przeprowadzili cały proces ogłaszania upadłości konsumenckiej sprawnie i kompleksowo."

Pola Długosz

"Problemy finansowe, z jakimi zmagałem się od pewnego czasu, sprawiły, że zacząłem rozważać ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Oczywiście nie miałem najmniejszego pojęcia, jak to wygląda. Umówiłem się na konsultacje do kancelarii Fenix i otrzymałem wsparcie, a przede wszystkim fachową pomoc. Pan radca prawny Mariusz Szałański i jego współpracownicy są godni polecenia wszystkim osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji."

Paweł Powski