fbpx

Kancelaria Prawna FENIX

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę. Na spotkaniach tworzymy przyjazną atmosferę.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Podejmując współpracę z nami i powierzając nam swoje sprawy, zyskasz pewność jaką daje opieka prawna. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym i przemyślanym działaniom, otwieramy przed naszymi Klientami drogę do spokojnego i optymistycznego patrzenia w przyszłość.

Nasz zespół

Mariusz Szałański

Mariusz Szałański

Radca prawny - Doradca restrukturyzacyjny

Założyciel Kancelarii Prawnej FENIX. Ma ponad 17 letnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w polskich sądach i pomógł już tysiącom osób rozwiązać ich wyzwania prawne i finansowe.

Mateusz Szałański

Mateusz Szałański

Prezes zarządu

Współzałożyciel oraz prezes Kancelarii Prawnej FENIX. Razem z ojcem Mariuszem Szałańskim, od kilku lat z licznymi sukcesami pomaga osobom zadłużonym uwolnić się od ich problemów. W kancelarii na co dzień zajmuje się wizerunkiem, marketingiem, budowaniem społeczności oraz przekładaniem języka prawnego na język „ludzki” poprzez edukację w Internecie.

Magdalena Szałańska

Magdalena Szałańska

Mediator

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Posiada uprawnienia mediatora sądowego. Każdego dnia przeprowadza dziesiątki rozmów z osobami, które się do nas zgłaszają. Ponadto zajmuje się przygotowywaniem i sporządzaniem niezbędnej dokumentacji potrzebnej w procesach.

Martyna Leśniewska

Martyna Leśniewska

Kierownik biura - ekspert d/s upadłości

Martyna pracuje w naszej kancelarii od kilku lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie prawnika. Zajmuje się prowadzeniem biura kancelarii FENIX oraz biura syndyka. Ponadto przygotowuje pisma, odpowiada za korespondencje i obieg dokumentów.

Karol Chilimoniuk

Karol Chilimoniuk

Kierownik regionalny - ekspert d/s upadłości

Karol rozpoczął z nami współpracę w tym samym czasie co Martyna. Jest prawnikiem z kilkuletnim doświadczeniem. Na codzień zajmuje się przygotowaniem pism oraz prowadzeniem konsultacji prawnych. Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Natalia Bonus

Natalia Bonus

Asystent prawny

Dzwoniąc do nas lub zostawiając swoje dane, podczas pierwszej rozmowy usłyszysz głos Natalii. Jest odpowiedzialna za kontakt z naszymi Klientami, organizowanie i pilnowanie terminów konsultacji oraz korespondencję kancelarii.

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM !

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł