fbpx

O kancelarii

Kancelaria Prawna FENIX

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę. Na spotkaniach tworzymy przyjazną atmosferę.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Podejmując współpracę z nami i powierzając nam swoje sprawy, zyskasz pewność jaką daje opieka prawna. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym i przemyślanym działaniom, otwieramy przed naszymi Klientami drogę do spokojnego i optymistycznego patrzenia w przyszłość.

Nasz zespół

Mariusz Szałański

Mariusz Szałański

Radca prawny - Doradca restrukturyzacyjny

Założyciel Kancelarii Prawnej FENIX. Ma ponad 18 letnie doświadczenie zawodowe jako radca prawny. Od samego początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się w prawie bankowym, gospodarczym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Na swoim koncie ma liczne sukcesy w polskich sądach i pomógł już tysiącom osób rozwiązać ich wyzwania prawne i finansowe.

Mateusz Szałański

Mateusz Szałański

Prezes zarządu | Ekspert d/s upadłości

Magdalena Szałańska

Magdalena Szałańska

Prawnik | Ekspert d/s upadłości | Mediator

Elżbieta Dąbrowska

Elżbieta Dąbrowska

Dyrektor Finansowy | Ekspert d/s restrukturyzacji

Edyta Dołęgowska-Leśnicka

Edyta Dołęgowska-Leśnicka

Radca prawny

Jolanta Zawadzka

Jolanta Zawadzka

Ekspert d/s upadłości

Martyna Leśniewska

Martyna Leśniewska

Aplikantka radcowska| Ekspertka d/s upadłości

Karol Chilimoniuk

Karol Chilimoniuk

Prawnik | Ekspert d/s upadłości

Natalia Bonus

Natalia Bonus

Asystentka prawna

Katarzyna Krogulewska

Katarzyna Krogulewska

Asystentka prawna

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM !

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł