fbpx

Ogłoś upadłość konsumencką
i zacznij życie na nowo
Bez komorników i windykacji. WYPEŁNIJ FORMULARZ TEST UPADŁOŚCIOWY lub
Odzyskaj spokój i
bezpieczeństwo
finansowe
Chcesz pozbyć się zadłużenia? WIĘCEJ INFORMACJI lub WYPEŁNIJ TEST UPADŁOŚCIOWY
Trwa wczytywanie

Dlaczego warto?

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia, nie jesteś w stanie spłacać już kolejnych rat, Twoje zadłużenie stale rośnie, dręczą Cię telefony od windykacji, jesteś konsumentem, czyli nie prowadzisz działalności gospodarczej i chcesz coś zrobić ze swoim życiem – upadłość konsumencka to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Głównym celem upadłości jest nawet całkowite 
oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo. 

Co możesz zyskać ogłaszając upadłość konsumencką?

 • Możesz pozbyć się większości, a nawet wszystkich swoich długów,
 • Wszystkie postępowanie egzekucyjne i sądowe o zapłatę zostaną zawieszone,
 • Wierzyciele przestaną naliczać odsetki, a Twoje zadłużenie nie będzie rosnąć,
 • Pozbędziesz się nieprzyjemnych telefonów i wizyt pracowników firm windykacyjnych,
 • Będziesz mieć możliwość łatwiejszych rozmów i negocjacji z wierzycielami,
 • Będziesz mógł w końcu odetchnąć, zyskać pewność siebie i odpocząć psychicznie,
 • Rozpoczniesz swoje życie na nowo, wrócisz do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie i gospodarce. Będziesz mógł zarabiać pieniądze, bez strachu, że zabierze je komornik.


Dowiedz się jak możemy pomóc w Twojej sytuacji.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Podczas konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania: 

 • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
 • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
 • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
 • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

Kancelaria Prawna FENIX

Naszą pasją jest rozwiązywanie wyzwań prawnych i realna pomoc naszym Klientom

Świadczymy usługi z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Zajmujemy się oddłużaniem konsumentów i przedsiębiorców. Pomożemy Ci w przygotowaniu do procesu, ustalimy szczegółowy plan i strategię działania oraz otrzymasz pełną opiekę prawną, aż do Twojego oddłużenia. Zadbamy o jak najlepsze i najszybsze zakończenie Twoich problemów finansowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych prawników i ekspertów finansowych.

ANALIZA TWOJEJ SYTUACJI

Prawno – finansowej

Współpracę rozpoczynamy od  konsultacji prawnej, na której przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania. Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować całą strategię postępowania. Omówimy wszystkie etapy oraz procedury. Na koniec rozmowy otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

ROZPOCZĘCIE DZIAŁAŃ

Zmierzających do Twojego oddłużenia

Po podpisaniu umowy współpracy i otrzymaniu niezbędnej dokumentacji przejdziemy do wdrożenia zaplanowanych wcześniej działań i rozpoczniemy całą procedurę. Na tym etapie otrzymasz od nas dedykowanego prawnika – opiekuna, który będzie prowadzić Twoją sprawę od początku do końca.

WYJŚCIE Z ZADŁUŻENIA

I rozpoczęcie życia na nowo

Dzięki wspólnym i przemyślanym działaniom doprowadzimy do Twojego oddłużenia. Pozbędziesz się windykacji i komorników oraz zaczniesz budować swoje życie od nowa w spokoju i z poczuciem bezpieczeństwa.

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem na wyjście z długów.

 

Wypełnij krótki test upadłościowy na naszej stronie i zobacz czy w Twojej sytuacji upadłość konsumencka pozwoli Ci wyjść z zadłużenia.

Test jest całkowicie bezpieczny i bezpłatny.

Chcesz dowiedzieć się na czym polega upadłość konsumencka krok po kroku? Obejrzyj nasze materiały wideo

Lat doświadczenia

Główny radca prawny – Mariusz Szałański posiada ponad 17 letnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, a także bankowym i gospodarczym.

Zadowolonych Klientów

Nasza kancelaria od początku swojego istnienia pomogła już ponad 1000 osób zacząć zmieniać ich życie na nowo. 

Godzin rocznie konsultacji i rozmów

Jako pierwsza w Polsce kancelaria zajmująca się pomocą osobom zadłużonym zaczęliśmy organizować bezpłatne konsultacje, na których dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

%

Skuteczności w polskich sądach

Nasi prawnicy mają niemal 100% skuteczność w sądach. Przez lata dopracowywaliśmy najlepszą strategię i wiemy jakiej użyć argumentacji, tak aby w sądzie Twoja sprawa była rozpatrzona jak najlepiej.

Zarezerwuj spotkanie lub rozmowę

Kliknij poniżej w przycisk, aby przejść do strony z kalendarzem, w którym samodzielnie możesz zarezerwować swój termin bezpłatnej konsultacji prawnej na temat oddłużania. 

„Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru„

Anna Morawska

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

"Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii. Nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem i myślałem, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie moich problemów. Gdy trafiłem na pracowników kancelarii moje życie się zmieniło. Przeprowadzili mnie szybko i sprawnie przez proces upadłości, a ja dzisiaj mogę spokojnie myśleć o swojej przyszłości."

Krystian Dopa

"Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM. Profesjonalista w każdym calu."

Tomasz K.

Baza wiedzy o upadłości konsumenckiej

ABC Upadłości konsumenckiej

W tym artykule dowiesz się: Czym jest upadłość konsumencka, Kto może, a kto nie może ogłosić upadłości, Jak wygląda proces po 24 marca 2020 roku, Jaka jest skala upadłości w Polsce w ostatnich latach Jakie są korzyści ogłoszenia upadłości. CZYM JEST UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA?Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy...

Co zrobić aby jak najlepiej przygotować się do upadłości konsumenckiej?

Co zrobić aby jak najlepiej przygotować się do upadłości konsumenckiej?Jak właściwie przygotować się do upadłości konsumenckiej (zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki) Upadłość konsumencka jest przywilejem dla dłużnika, umożliwiającym mu rozpoczęcie życia od nowa bez długów. Dlatego należy przestrzegać poniższych wskazówek aby proces przebiegł...

Jak można wyjść z długów?

Jak można wyjść z długów?W tym rozdziale skoncentrujemy się na możliwościach oraz warunkach jakie należy spełnić, aby uwolnić się od zobowiązań finansowych. Spłata zobowiązań Pierwszym i zarazem dla większości dłużników najtrudniejszym rozwiązaniem ich sytuacji finansowej jest spłata zadłużenia. Dlaczego jest to najtrudniejsze? Z prostego powodu,...

O nas

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

+48 505 906 905
biuro@kancelariafenix.pl

PN-PT | 9:00 – 17:00

 

Trwa wczytywanie