fbpx

Chcesz wyjść z długów, pozbyć się komorników i windykacji oraz zacząć spokojne i bezpieczne życie na nowo?

SKUTECZNIE PRZEPROWADZIMY CIĘ PRZEZ PROCES UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ

Zapisz się na konsultację i zamów bezpłatną analizę Twojej sytuacji:

Jak pomożemy Ci wyjść z zadłużenia

Zobacz jak pomożemy Ci zacząć Twoje życie od nowa. Bez windykacji, bez komorników, bez długów! 

Zapewniamy:

 

 • Kontakt z naszymi doradcami w ciągu 24h.
 • Szczegółową analizę prawno – finansową Twojej sytuacji.
 • Profesjonalną, przyjazną i stałą obsługę.
 • Opracowanie strategii postępowania.
 • Przygotowanie pism, wniosków i formularzy.
 • Wyjaśnienie  procesów krok po kroku.
 • Rzetelne i precyzyjne działania.
 • Pomoc profesjonalistów – Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni.
 • Najwyższą skuteczność – 99% w sądach.
 • Możliwość skorzystania z naszych usług na terenie całej Polski.
 • Indywidualne podejście do każdej sytuacji.
 • Elastyczne warianty i warunki współpracy z możliwością rozłożenia wynagrodzenia na raty.

KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI, A MY Analizujemy TWOJĄ sytuację

Wypełniasz formularz, test lub dzwonisz do naszego biura, a my  analizujemy Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym.

Przedstawiamy rozwiązania i warunki współpracy

Po dokładnej analizie przedstawiamy konkretne rozwiązania dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji oraz poznajesz warunki współpracy z nami.

Dopełniamy wszelkie formalności

Po podpisaniu umowy nasi eksperci pomogą Ci skompletować i przekazać nam całą niezbędną dokumentację. Przez cały proces będziesz mieć dedykowanego opiekuna.

BRAK długów

Powierzasz nam swoją sprawę, jesteśmy w stałym kontakcie i finalnie doprowadzamy do wyjścia z zadłużenia i rozpoczęcia Twojego życia od nowa.

Dlaczego warto?

Nasza kancelaria od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy przeprowadzeniu procesu upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia. Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych.

Teraz łatwiej ogłosić upadłość

Aktualnie samo ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest dużo łatwiejsze, ponieważ 24 marca 2020 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące upadłości. Obecnie osoby, które wpadły w problemy finansowe umyślnie lub wskutek rażącego niedbalstwa (z własnej winy) mogą ogłosić upadłość konsumencką.

Ponadto Sąd już nie bada przyczyn niewypłacalności przed ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.

Obecnie do ogłoszenia Twojej upadłości wystarczy, że wniosek będzie kompletny.  Jednak napisanie wniosku, skompletowanie i opisanie dokumentów, oraz przygotowanie dokładnego uzasadnienia jest dla większości dłużników sprawą najtrudniejszą. Większość naszych Klientów, nie jest w stanie samodzielnie przejść przez ten etap, dlatego powierzają nam swoje sprawy.

Masz wątpliwości, pytania i nie wiesz czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi ekspertami.

Bezpłatna konsultacja, to przede wszystkim rozmowa. Empatyczna i rzeczowa dyskusja, w której zadamy Ci pytania dotyczące Twojej aktualnej i wcześniejszej sytuacji.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Na bezpłatnej konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania: 

 • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
 • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
 • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
 • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Zarówno pan mecenas, jak i pani Ewelina Szałańska- swoim ciepłym, ludzkim podejściem- w dużej mierze przywrócili mi poczucie, że jest rozwiązanie w mojej trudnej sytuacji i że nie zostanę z tym sama! Dało mi to zastrzyk energii do działania i przekonanie, że mam do czynienia z ludźmi, którzy autentycznie angażują się w sprawę i rzeczywiście zależy im na pomyślnym jej załatwieniu. Długo nie mogłam się zdecydować, którą kancelarię, czy firmę zajmującą się oddłużaniem wybrać – a jest ich niemało. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

W czym możemy Ci pomóc

Podchodzimy kompleksowo do pomocy osobom zadłużonym – pomagamy skutecznie

skuteczna pomoc prawna

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowym oddłużaniu, restrukturyzacji i działaniach antywindykacyjncyh. Mamy wypracowane i przede wszystkim sprawdzone metody na jak najlepsze przygotowanie pism, wniosków i wykorzystanie narzędzi prawnych do przeprowadzenia skutecznego oddłużenia naszych Klientów

Wsparcie psychologiczne

Dobrze wiemy, jak wyczerpujące psychicznie może być życie z długami oraz częste próby kontaktu ze strony firm windykacyjnych podpadające wręcz pod nękanie. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś ze swoim problemem sam, a z każdej sytuacji jest wyjście, nieważne jak duże jest Twoje zadłużenie. Współpracujemy z doświadczonymi psychologami oraz trenerami, którzy pomogą Ci odzyskać spokój wewnętrzny oraz więcej pozytywnej energii życiowej.

Negocjacje z wierzycielami

W sytuacji, gdy dłużnik ma zadłużenie poniżej 30 000 zł lub posiada majątek, którego nie chce stracić, w większości sytuacji nie proponujemy upadłości konsumenckiej. Natomiast pomagamy w negocjacjach z wierzycielami – występujemy w Twoim imieniu do wierzycieli i negocjujemy dogodne warunki spłaty.

Upadłość Konsumencka

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia. Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat upadłości? Skontaktuj się z nami.

Kim jesteśmy?

Kancelarię Prawną FENIX stworzyliśmy z myślą o pomocy osobom, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, finansowej oraz prawnej. 

Naszą główną misją od samego początku jest edukacja i realna pomoc prawna, dlatego jako pierwsza w Polsce kancelaria zaczęliśmy organizować bezpłatne konsultacje dla osób zadłużonych w całej Polsce.

Gwarantujemy  najwyższe standardy współpracy.

Powierzając nam swoje sprawy, zyskujesz spokój oraz pełną opiekę prawną. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym, przemyślnym działaniom, otworzymy przed Tobą drogę do spokojnego, optymistycznego patrzenia w przyszłość.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam żeby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych i finansowych.

Magdalena Szałańska
Magdalena Szałańska

Mediator – ekspert ds. upadłości

Martyna Leśniewska
Martyna Leśniewska

Doradca ds. upadłości

Karol Chilimoniuk
Karol Chilimoniuk

Doradca ds. upadłości

Mateusz Szałański
Mateusz Szałański

Prezes zarządu

milionów umorzonych zobowiązań

zadowolonych Klientów

godzin rocznie bezpłatnych konsultacji

%

skuteczności

Poznaj 5 najważniejszych naszym zdaniem powodów dlaczego warto podjąć wyzwania wyjścia z długów.

1. Nawet całkowite oddłużenie –  możesz pozbyć się nawet wszystkich swoich długów, jeżeli sąd uzna, że nie masz żadnych możliwości na spłatę.
2. Możliwość spłaty tylko części zobowiązań – będziesz mieć jedną, wygodną ratę dostosowaną do Twoich możliwości, a po wykonaniu planu spłaty, reszta Twoich długów zostaje umorzona.
3. Zawieszone zostają postępowania komornicze i windykacyjne – koniec z nękającymi windykatorami i komornikami na koncie lub wypłacie.
4. Komfort psychiczny – ogłaszając upadłość w końcu odetchniesz, zmniejszysz stres oraz negatywne myśli i emocje.
5. Życie od nowa – wrócisz do normalnego życia w społeczeństwie i gospodarce. Zyskasz pewność siebie, znajdziesz wymarzoną pracę i z czystą kartą będziesz cieszyć się życiem!

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem

Wypełnij krótki test i dowiedz się czy w Twoim przypadku upadłość konsumencka to dobre rozwiązanie na wyjście z długów, pozbycie się komorników i windykacji oraz rozpoczęcia życia nanowo.

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł, Źródło: Google Moja Firma

„Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM”

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł, Źródło: Google Moja Firma

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Godziny otwarcia

9:00 – 17:00 | PN-PT

ZASIĘG DZIAŁANIA

POLSKA

Czym się zajmujemy

Upadłość konsumencka

Wsparcie psychologiczne

Restrukturyzacja

Pomoc prawna frankowiczom

Antywindykacja