fbpx

POMAGAMY OSOBOM ZADŁUŻONYM ZACZĄĆ ŻYCIE NA NOWO!

BEZ KOMORNIKÓW

BEZ WINDYKACJI

BEZ DŁUGÓW

Jesteś obecnie w sytuacji, gdzie brakuje Ci pieniędzy na spłatę długów?

Masz ponad 40 000 zł zadłużenia?

Chcesz uwolnić się od windykacjikomorników?

Zastanawiasz się nad wejściem w proces upadłości konsumenckiej ale masz jeszcze dużo pytań i wątpliwości?

Jeśli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie to: „TAK” – pomożemy Ci wyjść na prostą i zacząć Twoje życie na nowo!

Zadzwoń teraz: 505 906 905 i zarezerwuj bezpłatną rozmowę lub wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na kontakt od naszych doradców.

DLACZEGO WARTO?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia.

Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo.

W naszej kancelarii możesz zasięgnąć porady prawnej podczas konsultacji z ekspertami, którzy wyjaśnią wszelkie zasady, procedury, korzyści i konsekwencje prawne.

JAK MOŻE ZMIENIĆ SIĘ TWOJE ŻYCIE PO OGŁOSZENIU UPADŁOŚCI:

✔ Pozbędziesz się większości, a w szczególnych przypadkach nawet wszystkich długów.

✔ Postępowania sądowe i egzekucyjne (komornicze) zostaną zawieszone.

✔ Wierzyciele przestaną naliczać odsetki, a zadłużenie nie będzie rosnąć.

✔ Pozbędziesz się nieprzyjemnych telefonów i wizyt windykatorów.

✔ Odzyskasz spokój, odpoczniesz i bedziesz lepiej sypiać.

Rozpoczniesz swoje życie na nowo i wrócisz do normalnego funkcjonowania. Zyskasz pewność siebie, zaczniesz zarabiać pieniądze bez strachu, że za chwilę zabierze Ci je komornik.

Zadzwoń do nas i bezpłatnie sprawdź czy upadłość jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem

505 906 905

 

lub kliknij poniżej i wypełnij

ZAPEWNIAMY:

Gwarancję ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
✔ Szczegółową analizę prawno-finansową Twojej sytuacji – pierwsza konsultacja jest bezpłatna.
✔ Profesjonalną, przyjazną i stałą obsługę.
✔ Opracowanie strategii postępowania.
✔ Przygotowanie pism, wniosków i formularzy.
✔ Wyjaśnienie procesów krok po kroku.
✔ Pełnomocnika w trakcie rozprawy.
✔ Pomoc profesjonalistów – Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni.
✔ Najwyższą skuteczność – 99% w sądach.
✔ Możliwość skorzystania z naszych usług na terenie całej Polski.
✔ Indywidualne podejście do każdej sytuacji.
✔ Elastyczne warianty i warunki współpracy z możliwością rozłożenia wynagrodzenia na raty.

 

ODPOWIEDZ NA PYTANIA

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem na wyjście z zadłużenia. Po wypełnieniu i wysłaniu testu otrzymasz e-book: „Poradnik dłużnika – praktyczna wiedza ekspertów od oddłużania„.  

Trwa wczytywanie

Kancelaria Prawna FENIX

Naszą główną misją jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie naszego zespołu, dlatego tworzymy miejsca, w których możesz pozyskać wiedzę, a także skorzystać z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej.

Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy oraz przywracamy spokój, bezpieczeństwo i wolność finansową.

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI, A MY Analizujemy TWOJĄ sytuację

Wypełniasz formularz, test lub dzwonisz do naszego biura, a my  analizujemy Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym.

Przedstawiamy rozwiązania i warunki współpracy

Po dokładnej analizie przedstawiamy konkretne rozwiązania dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji oraz poznajesz warunki współpracy z nami.

Dopełniamy wszelkie formalności

Po podpisaniu umowy nasi eksperci pomogą Ci skompletować i przekazać nam całą niezbędną dokumentację. Przez cały proces będziesz mieć dedykowanego opiekuna.

BRAK długów

Powierzasz nam swoją sprawę, jesteśmy w stałym kontakcie i finalnie doprowadzamy do wyjścia z zadłużenia i rozpoczęcia Twojego życia od nowa.

REKOMENDACJE NASZYCH KLIENTÓW

"Jeżeli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystanie z konsultacji, jakich udziela pan Mecenas Szałański. Niewiele wiedziałem na temat całego procesu i zastanawiałem się, czy będzie to wyjście odpowiednie dla mnie. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone za co dziękuję kancelarii Fenix, tak samo jak i za dalszą pomoc"

250 000 zł zadłużenia

Kamil z Wrocławia

"Korzystałam z usług kancelarii Fenix przy procesie upadłościowym i choć wiadomo, że sytuacja sama w sobie nie jest zbyt przyjemna, to Mecenas Szałański sprawił, że nie musiałam martwić się przynajmniej o aspekty prawne. Jestem za to bardzo wdzięczna."

350 000 zł zadłużenia

Pola Sosnowska z Warszawy

„Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru„

270 000 zł zadłużenia 

Anna Morawska z Warszawy

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

85 000 zł zadłużenia

Katarzyna Pawłowska z Białegostoku

"Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii. Nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem i myślałem, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie moich problemów. Gdy trafiłem na pracowników kancelarii moje życie się zmieniło. Przeprowadzili mnie szybko i sprawnie przez proces upadłości, a ja dzisiaj mogę spokojnie myśleć o swojej przyszłości."

650 000 zł zadłużenia

Krystian Dopa z Łodzi

"Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM. Profesjonalista w każdym calu."

1 200 000 zł zadłużenia

Tomasz z Katowic

nic nie ryzykujesz.

Porozmawiaj z nami i sprawdź czy ogłoszenie upadłości konsumenckiej to dobre rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Doradzimy Ci najlepszą strategię na wyjście z zadłużenia. Pomagamy zarówno konsumentom jak i przedsiębiorcom.

Telefon

505 906 905

Email

biuro@kancelariafenix.pl

Godziny pracy kancelarii

PN-PT: 9 – 17
S-N: zamknięte

Działamy na terenie całej Polski