fbpx

ZACZNIJ ŻYCIE NA NOWO! BEZ KOMORNIKÓW, BEZ WINDYKACJI, BEZ DŁUGÓW

Jesteś obecnie w sytuacji, gdzie brakuje Ci pieniędzy na spłatę długów?

Posiadasz ponad 40 000 zł zobowiązań?

Masz dosyć windykacjikomorników?

Zastanawiasz się nad wejściem w proces upadłości konsumenckiej ale masz jeszcze dużo pytań i wątpliwości?

Jeśli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie to: „TAK” – pomożemy Ci wyjść na prostą i zacząć Twoje życie na nowo!

Zadzwoń teraz: 505 906 905 i zarezerwuj bezpłatną rozmowę lub wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na kontakt od naszych doradców.

DLACZEGO WARTO?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia.

Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo.

W naszej kancelarii możesz zasięgnąć porady prawnej podczas konsultacji z ekspertami, którzy wyjaśnią wszelkie zasady, procedury, korzyści i konsekwencje prawne.

Niewątpliwie jest to jedna z najważniejszych korzyści, które daje upadłość konsumencka. Większość dłużników przed podjęciem decyzji o wejściu w proces upadłości konsumenckiej zmagało się z częstymi telefonami, a nawet wizytami pracowników firm windykacyjnych. Zajęcia komornicze na wypłacie/koncie bankowym oraz brak pieniędzy na normalne życie doprowadzają do wielu nieprzyjemnych myśli i emocji takich jak strach, lęk, poczucie bezradności, brak pewności siebie, agresję itp. Co gorsza wiele osób choruje na depresję, a nawet miewa myśli lub próby samobójcze.

Upadłość konsumencka powoduje, że wszystko to znika, upadły może w końcu normalnie zacząć funkcjonować, lepiej śpi, zaczyna myśleć pozytywnie i odbudowywać swoje życie od nowa.

Umorzenie zobowiązań upadłego jest możliwe dopiero po ogłoszeniu upadłości przez Sąd, przeprowadzeniu likwidacji majątku i wykonaniu Planu Spłaty Wierzycieli. W wyniku postępowania upadłościowego nastąpi umorzenie niespłaconych w toku postępowania upadłościowego zobowiązań. Mogą zostać umorzone wszystkie zobowiązania z kilkoma wyjątkami określonymi w ustawie bez względu na ich wysokość, charakter prawny oraz odległy czas ich powstania.  

  • ZAWIESZENIE POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
    Z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości postępowanie egzekucyjne zostanie umorzone – komornicy będą musieli zakończyć swoje działania.
  • ZAWIESZENIE POSTĘPOWANIA SĄDOWEGO O ZAPŁATĘ
    Z chwilą ogłoszenia upadłości wszystkie postępowania toczące się przeciwko upadłemu, a wszczęte przed ogłoszeniem upadłości, zostaną zawieszone.
  • ZAWIESZENIE DZIAŁAŃ WINDYKACYJNYCH I PRZEDSĄDOWYCH
    Pomimo faktu, że skutek ten nie wynika wprost z przepisów ustawy w praktyce złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości, a następnie ogłoszenie przez sąd upadłości, do takiego efektu prowadzi.

Prawdopodobieństwo zawarcia ugody z wierzycielami znacząco rośnie z chwilą ogłoszenia przez sąd upadłości konsumenckiej.

 Nie ma ograniczeń co do zakresu takiej ugody, a więc to od rozsądnych propozycji układowych dłużnika uwzględniających interesy obu stron zależy powodzenie tego działania.

Zawarcie układu jest możliwe dopiero po ogłoszeniu upadłości, aż do chwili zakończenia likwidacji majątku upadłego.

Jeżeli upadły posiadał lokal mieszkalny bądź dom jednorodzinny (również w majątku wspólnym małżeńskim), który wszedł do Masy Upadłości na zaspokojenie roszczeń wierzycieli przysługuje mu uprawnienie do otrzymania kwoty pieniężnej odpowiadającej przeciętnemu czynszowi najmu lokalu mieszkalnego za okres od 12 do 24 miesięcy. Jest to wyraźne polepszenie położenia dłużnika zamieszkującego w lokalu likwidowanym przez syndyka, w szczególności w porównaniu z egzekucją komorniczą.

Zadzwoń do nas i bezpłatnie sprawdź czy upadłość jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem

505 906 905

lub wypełnij

ZAPEWNIAMY:

✔ Gwarancję ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
✔ Szczegółową analizę prawno-finansową Twojej sytuacji – koszt pierwszej rozmowy w całości pokrywa kancelaria.
✔ Profesjonalną, przyjazną i stałą obsługę.
✔ Opracowanie strategii postępowania.
✔ Przygotowanie pism, wniosków i formularzy.
✔ Wyjaśnienie procesów krok po kroku.
✔ Pełnomocnika w trakcie rozprawy.
✔ Pomoc profesjonalistów – Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni.
✔ Najwyższą skuteczność – 99% w sądach.
✔ Możliwość skorzystania z naszych usług na terenie całej Polski.
✔ Indywidualne podejście do każdej sytuacji.
✔ Elastyczne warianty i warunki współpracy z możliwością rozłożenia wynagrodzenia na raty.

 

WYPEŁNIJ TEST UPADŁOŚCIOWY

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem na wyjście z zadłużenia. Po wypełnieniu i wysłaniu testu otrzymasz poradnik: „Jak wyjść z długów, pozbyć się windykacji i komorników oraz zacząć życie na nowo„.  

Trwa wczytywanie

Kancelaria Prawna FENIX

Naszą główną misją od początku jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie naszego zespołu, dlatego tworzymy miejsca, w których możesz pozyskać wiedzę, a także skorzystać z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej.

Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy oraz przywracamy spokój, bezpieczeństwo i wolność finansową.

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

REKOMENDACJE NASZYCH KLIENTÓW

"Jeżeli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystanie z konsultacji, jakich udziela pan Mecenas Szałański. Niewiele wiedziałem na temat całego procesu i zastanawiałem się, czy będzie to wyjście odpowiednie dla mnie. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone za co dziękuję kancelarii Fenix, tak samo jak i za dalszą pomoc"

Kamil 

"Korzystałam z usług kancelarii Fenix przy procesie upadłościowym i choć wiadomo, że sytuacja sama w sobie nie jest zbyt przyjemna, to Mecenas Szałański sprawił, że nie musiałam martwić się przynajmniej o aspekty prawne. Jestem za to bardzo wdzięczna."

Pola Sosnowska

„Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru„

Anna Morawska

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

"Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii. Nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem i myślałem, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie moich problemów. Gdy trafiłem na pracowników kancelarii moje życie się zmieniło. Przeprowadzili mnie szybko i sprawnie przez proces upadłości, a ja dzisiaj mogę spokojnie myśleć o swojej przyszłości."

Krystian Dopa

"Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM. Profesjonalista w każdym calu."

Tomasz K.

nic nie ryzykujesz. 

Porozmawiaj z nami i sprawdź czy ogłoszenie upadłości konsumenckiej to dobre rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Doradzimy Ci najlepszą strategię na wyjście z zadłużenia. Pomagamy zarówno konsumentom jak i przedsiębiorcom.