fbpx

Ogłoś upadłość konsumencką
i zacznij życie na nowo
Bez komorników i windykacji. WYPEŁNIJ FORMULARZ TEST UPADŁOŚCIOWY lub
Odzyskaj spokój i
bezpieczeństwo
finansowe
Chcesz pozbyć się zadłużenia? WIĘCEJ INFORMACJI lub WYPEŁNIJ TEST UPADŁOŚCIOWY

Dlaczego warto?

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia, nie jesteś w stanie spłacać już kolejnych rat, Twoje zadłużenie stale rośnie, dręczą Cię telefony od windykacji, jesteś konsumentem, czyli nie prowadzisz działalności gospodarczej i chcesz coś zrobić ze swoim życiem – upadłość konsumencka to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Głównym celem upadłości jest nawet całkowite 
oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo. 

Co możesz zyskać ogłaszając upadłość konsumencką?

 • Możesz pozbyć się większości, a nawet wszystkich swoich długów,
 • Wszystkie postępowanie egzekucyjne i sądowe o zapłatę zostaną zawieszone,
 • Wierzyciele przestaną naliczać odsetki, a Twoje zadłużenie nie będzie rosnąć,
 • Pozbędziesz się nieprzyjemnych telefonów i wizyt pracowników firm windykacyjnych,
 • Będziesz mieć możliwość łatwiejszych rozmów i negocjacji z wierzycielami,
 • Będziesz mógł w końcu odetchnąć, zyskać pewność siebie i odpocząć psychicznie,
 • Rozpoczniesz swoje życie na nowo, wrócisz do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie i gospodarce. Będziesz mógł zarabiać pieniądze, bez strachu, że zabierze je komornik.

Dowiedz się jak możemy pomóc w Twojej sytuacji.

 • Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

  Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

  Podczas konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania: 

  • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
  • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
  • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
  • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

Kancelaria Prawna FENIX

Naszą pasją jest rozwiązywanie wyzwań prawnych i realna pomoc naszym Klientom

Świadczymy usługi z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Zajmujemy się oddłużaniem konsumentów i przedsiębiorców. Pomożemy Ci w przygotowaniu do procesu, ustalimy szczegółowy plan i strategię działania oraz otrzymasz pełną opiekę prawną, aż do Twojego oddłużenia. Zadbamy o jak najlepsze i najszybsze zakończenie Twoich problemów finansowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych prawników i ekspertów finansowych.

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem na wyjście z długów.

 

Wypełnij krótki test upadłościowy na naszej stronie i zobacz czy w Twojej sytuacji upadłość konsumencka pozwoli Ci wyjść z zadłużenia.

Test jest całkowicie bezpieczny i bezpłatny.

Chcesz dowiedzieć się na czym polega upadłość konsumencka krok po kroku? Obejrzyj wideo poniżej.

Pobierz bezpłatny ebook

Jak wyjść z długów, pozbyć się windykacji i komorników i zacząć życie na nowo.

Zarezerwuj spotkanie lub rozmowę

Kliknij poniżej w przycisk, aby przejść do strony z kalendarzem, w którym samodzielnie możesz zarezerwować swój termin bezpłatnej konsultacji prawnej na temat oddłużania. 

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

„Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM!”

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł

Baza wiedzy o upadłości konsumenckiej

ABC Upadłości konsumenckiej

W tym artykule dowiesz się: Czym jest upadłość konsumencka, Kto może, a kto nie może ogłosić upadłości, Jak wygląda proces po 24 marca 2020 roku, Jaka jest skala upadłości w Polsce w ostatnich latach Jakie są korzyści ogłoszenia upadłości. CZYM JEST UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA?Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy...

Co zrobić aby jak najlepiej przygotować się do upadłości konsumenckiej?

Co zrobić aby jak najlepiej przygotować się do upadłości konsumenckiej?Jak właściwie przygotować się do upadłości konsumenckiej (zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki) Upadłość konsumencka jest przywilejem dla dłużnika, umożliwiającym mu rozpoczęcie życia od nowa bez długów. Dlatego należy przestrzegać poniższych wskazówek aby proces przebiegł...

Jak można wyjść z długów?

Jak można wyjść z długów?W tym rozdziale skoncentrujemy się na możliwościach oraz warunkach jakie należy spełnić, aby uwolnić się od zobowiązań finansowych. Spłata zobowiązań Pierwszym i zarazem dla większości dłużników najtrudniejszym rozwiązaniem ich sytuacji finansowej jest spłata zadłużenia. Dlaczego jest to najtrudniejsze? Z prostego powodu,...

O nas

Kancelarię Prawną FENIX założyliśmy z myślą o pomocy osobom, które znalazły się w obliczu problemów i wyzwań prawnych. Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją pomagania innym i rozwiązywania sytuacji, które dla wielu osób są nie do przejścia w pojedynkę.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami

+48 505 906 905
biuro@kancelariafenix.pl

PN-PT | 9:00 – 17:00