fbpx

Ogłoś upadłość konsumencką

i zacznij życie na nowo

Masz aktualnie problemy finansowe i szukasz pomocy?
Jesteś w odpowiednim miejscu!

Potrzebujesz spokoju i bezpieczeństwa? Rozumiemy Twoje potrzeby. Przeprowadziliśmy tysiące rozmów z osobami, które nie radziły sobie z zadłużeniem i pomogliśmy im uwolnić się od długów oraz zacząć życie od nowa.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji, na której dowiesz się jak możemy pomóc w Twojej sytuacji.

Pierwsza rozmowa jest całkowicie bezpłatna.

Wybierz poniżej:

Dlaczego warto?

Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i masz zobowiązania, których nie jesteś w stanie spłacać, warto skorzystać z przywileju ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia.

Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo. 

W naszej kancelarii możesz zasięgnąć porady prawnej podczas bezpłatnej konsultacji z ekspertami, którzy wyjaśnią wszelkie zasady, procedury, korzyści i konsekwencje prawne. Pomożemy przygotować wniosek, skompletujemy niezbędne dokumenty oraz zapewnimy Ci pełne wsparcie na każdym etapie procesu upadłościowego.

5 najważniejszych korzyści ogłoszenia upadłości konsumenckiej

1. Nawet całkowite oddłużenie –  możesz pozbyć się nawet wszystkich swoich długów, jeżeli sąd uzna, że nie masz żadnych możliwości na spłatę.

2. Możliwość spłaty tylko części zobowiązań – będziesz mieć jedną, wygodną ratę dostosowaną do Twoich możliwości, a po wykonaniu planu spłaty, reszta Twoich długów zostaje umorzona.

3. Zawieszone zostają postępowania komornicze i windykacyjne – koniec z nękającymi windykatorami i komornikami na koncie lub wypłacie.

4. Komfort psychiczny – ogłaszając upadłość w końcu odetchniesz, zmniejszysz stres oraz negatywne myśli i emocje.

5. Życie od nowa – wrócisz do normalnego życia w społeczeństwie i gospodarce. Zyskasz pewność siebie, znajdziesz wymarzoną pracę i z czystą kartą będziesz cieszyć się życiem!

Masz wątpliwości i nie wiesz czy to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Najlepszym rozwiązaniem na Twoje problemy jest podjęcie konkretnych działań. Zacznij od rozmowy z doświadczonymi ekspertami, którzy pomogli już tysiącom osób w całej Polsce pozbyć się zadłużenia. 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Podczas konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania: 

  • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
  • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
  • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
  • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Naszą pasją jest rozwiązywanie wyzwań prawnych i realna pomoc naszym Klientom

Kancelarię Prawną FENIX stworzyliśmy z myślą o pomocy osobom, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, finansowej oraz prawnej.

Świadczymy usługi z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Zajmujemy się oddłużaniem konsumentów i przedsiębiorców. Pomożemy Ci w przygotowaniu do procesu, ustalimy szczegółowy plan i strategię działania oraz otrzymasz pełną opiekę prawną, aż do Twojego oddłużenia. Zadbamy o jak najlepsze i najszybsze zakończenie Twoich problemów finansowych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych prawników i ekspertów finansowych.

Zapewniamy:

✔ Gwarancję ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
✔ Szczegółową analizę prawno-finansową Twojej sytuacji.
✔ Profesjonalną, przyjazną i stałą obsługę.
✔ Opracowanie strategii postępowania.
✔ Przygotowanie pism, wniosków i formularzy.
✔ Wyjaśnienie procesów krok po kroku.
✔ Pełnomocnika w trakcie rozprawy.
✔ Pomoc profesjonalistów – Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni.
✔ Najwyższą skuteczność – 99% w sądach.
✔ Możliwość skorzystania z naszych usług na terenie całej Polski.
✔ Indywidualne podejście do każdej sytuacji.
✔ Elastyczne warianty i warunki współpracy z możliwością rozłożenia wynagrodzenia na raty.

 

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem na wyjście z długów.

 

Wypełnij krótki test upadłościowy na naszej stronie i zobacz czy w Twojej sytuacji upadłość konsumencka pozwoli Ci wyjść z zadłużenia.

Test jest całkowicie bezpieczny i bezpłatny.

Dołącz do ludzi, którzy z naszą pomocą zmielili swoje życie

Poznaj historie naszych Klientów, którzy ogłosili upadłość konsumencką. Przekonaj się, że Ty również masz szansę na oddłużenie i życie bez długów!

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

„Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM!”

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł

Problemy z niespłacanymi kredytami, to trudne sprawy. Nie każdy potrafi udać się po pomoc i nie każdy potrafi z taką pomocą wyjść naprzeciw. Kancelaria Fenix działa bardzo profesjonalnie i potrafi pomóc w najcięższych sytuacjach. Do tego ma bardzo przyjazne podejście do klienta. Profesjonalne, to chyba nawet mało powiedziane. Jestem wdzięczny za podjęte działania i pomoc.

Tomasz Turek

Zadłużenie: 450 000 zł

Problem z upadłością to duży stres i emocje. Nie każdy potrafi przejść to bez pomocy, bez wsparcia. Też miałem z tym problem i udało się z pomocą kancelarii Fenix. Cały proces jest długi i żmudny. I nie należy do najłatwiejszych, także duże brawa dla kancelarii za wytrwałość i pomoc. I takie ludzkie podejście do klienta w trudnym czasie.

Zbigniew Krajewski

Zadłużenie: 90 000 zł

Jeżeli ktoś rozważa ogłoszenie upadłości konsumenckiej, to polecam skorzystanie z konsultacji, jakich udziela pan Mecenas Szałański. Niewiele wiedziałem na temat całego procesu i zastanawiałem się, czy będzie to wyjście odpowiednie dla mnie. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone za co dziękuję kancelarii Fenix, tak samo jak i za dalszą pomoc.

Kamil

Zadłużenie: 150 000 zł

Zadzwoń do nas i zarezerwuj bezpłatną rozmowę

505 906 905

 

lub kliknij poniżej i wypełnij