fbpx

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

W ciągu 24h zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o możliwościach pomocy przy oddłużaniu. 

KLIKNIJ I ZAPISZ TERAZ NUMER, Z KTÓREGO ZADZWONIMY DO CIEBIE:

505906905

Jak możemy pomóc w Twojej sytuacji

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a pierwsza rozmowa jest niezobowiązująca. Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

„Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru„

Anna Morawska

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!”

Katarzyna Pawłowska

"Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii. Nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem i myślałem, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie moich problemów. Gdy trafiłem na pracowników kancelarii moje życie się zmieniło. Przeprowadzili mnie szybko i sprawnie przez proces upadłości, a ja dzisiaj mogę spokojnie myśleć o swojej przyszłości."

Krystian Dopa

"Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM. Profesjonalista w każdym calu."

Tomasz K.

Lider w branży oddłużeniowej

Kancelarię Prawną FENIX tworzy zespół rzetelnych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem prawnym i finansowym. Umiejętności, wiedza i otwartość zapewniają naszym działaniom efektywność. Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy.
Powierzając nam swoje sprawy, zyskujesz spokój oraz pełną opiekę prawną. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym, przemyślnym działaniom, otwieramy przed klientami drogę do spokojnego, optymistycznego patrzenia w przyszłość. Jesteśmy rodzinną firmą, na spotkaniu z nami tworzymy przyjazną atmosferę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam żeby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych i finansowych.

Obejrzyj nasze wideo poniżej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak wygląda bezpłatna konsultacja?

Jest to przede wszystkim rozmowa. Empatyczna i rzetelna dyskusja, w której zadajemy pytania dotyczące zadłużenia, przyczyn powstania, sytuacji zdrowotnej itd.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy,a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Podczas konsultacji omawiamy w prostym i zrozumiałym języku cały proces oddłużenia w upadłości konsumenckiej dopasowany do Twojej sytuacji.

Po dokananiu analizy Twojej sytuacji, przygotowujemy strategię działań, tak abyś wiedział(a) jak krok po kroku będzie wyglądać cały proces do wyjścia z zadłużenia i rozpoczęcia Twojego życia na nowo.

Jakie są koszty?

Pierwsza rozmowa jest w 100% bezpłatna. Jesteśmy rodzinną firmą i naszą główną misją jest edukacja oraz realna pomoc osobom z problemami finansowymi i prawnymi, dlatego udzielamy porad i edukujemy osoby, które się do nas zgłoszą.

Warunki współpracy (np. pomoc przy przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej) z naszą kancelarią są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wierzycieli, skomplikowania sprawy, ilości dokumentów oraz zadań do wykonania w całym procesie.

Już podczas pierwszej rozmowy przedstawimy Ci propozycję współpracy, warunki finansowe oraz możliwości spłaty w dogodnych płatnościach miesięcznych.

Jak mam się przygotować do konsultacji?

Przede wszystkim należy przygotować historię związaną ze swoim zadłużeniem (w formie notatki lub z pamięci) m.in.:

  • Jaka jest całkowita wysokość zadłużenia,
  • Kto jest wierzycielem (bank, parabank, osoba fizyczna, firma etc.),
  • Ilu jest wierzycieli,
  • Jaki jest stan posiadanego majątku,
  • Jaki jest stan zdrowotny,
  • Jaka jest sytuacja rodzinna,
  • Jak doszło do powstania problemów finansowych,
  • Jak wyglądała sytucja w momencie zaciągania zobowiązań,
  • Jakie są dochody gospodarstwa domowego,
  • Jakie są koszty gospodarstwa domowego. 
Czy muszę przygotować jakieś dokumenty?

Na pierwszym spotkaniu/rozmowie nie będzie takiej potrzeby. Wystarczą notatki lub historia z pamięci.

Niektórzy nasi Klienci mają całe kartony dokumentów, które analizujemy, opisujemy, segregujemy, skanujemy oraz dołączamy do wniosku. Jednak jest to już następny etap po nawiązaniu współpracy z nami i rozpoczęciu procesu.

Telefon

Email

biuro@kancelariafenix.pl

Godziny pracy kancelarii

PN-PT: 8 – 17
S-N: zamknięte

Działamy na terenie całej Polski