fbpx

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Wkrótce będziemy się z Tobą kontaktować.

Jeżeli zostawiłeś/aś swój numer telefonu, prosimy o przeczytanie poniższej wiadomości.

Mamy na uwadze to, że nasi Klienci często nie odbierają telefonów od nieznanych numerów, dlatego prosimy o zapisanie naszego numeru i odebranie go, kiedy będziemy dzwonić do Ciebie.

 

Kancelaria Prawna FENIX
Upadłość konsumencka

505 906 905

Zależy Ci na czasie?
Wybierz termin rozmowy poniżej.

Zarezerwuj swoją wizytę przez system rezerwacji online:

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Anna Morawska

Umorzone około 200 000 zł

Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM !

Klara Lempek

Umorzone około 315 000 zł

Serdecznie polecam wszystkim kancelarię prawną FENIX. Pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenie widoczne gołym okiem. Miałam okazję współpracować z mecenasem Szałańskim dwukrotnie i każda sprawa zakończyła się sukcesem. Profesjonalista w każdym calu!

Katarzyna Pawłowska

Umorzone około 650 000 zł