fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ JESZCZE Z WAŻNYMI INFORMACJAMI PONIŻEJ
⬇⬇⬇

Masz wątpliwości, pytania i nie wiesz jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze żeby wyjść z długów?

To normalne, większość naszych Klientów myślało tak samo, zanim nie porozmawiali z nami, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z konsultacji prawnej na temat oddłużania z naszymi prawnikami.

Koszt pierwszej konsultacji jest w całości pokrywany przez naszą kancelarię, dlatego nic nie tracisz, a wręcz możesz wiele zyskać!

 

Podejmij działanie teraz

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Zadzwoń na nr: 505 906 905  i zarezerwuj termin rozmowy.

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

ZAMAWIAM KONTAKT

Zostaw nam swój numer, na który oddzwonimy w godzinach pracy naszej kancelarii.

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Jest to przede wszystkim rozmowa. Merytoryczna i rzetelna dyskusja, w której zadajemy  Ci pytania dotyczące Twojego zadłużenia, przyczyn jego powstania, sytuacji zdrowotnej oraz majątkowej. Na tej podstawie oceniamy szanse na wyjście z zadłużenia

Badamy twoją sytuację

Nasi eksperci na konsultacji zbierają najważniejsze informacje z Twojej historii dotyczącej zadłużenia m.in. wysokość zobowiązań, ilość wierzycieli oraz przyczyny powstania długów.

Ocena szans

Następnie po konsultacji, każda sprawa jest indywidualnie omawiana z Mecenasami naszej kancelarii. 

Konkretny plan działania

Na końcu przedstawimy Ci indywidualny plan, w którym określimy całą drogę do wyjścia z zadłużenia. A Ty uzyskasz spokój i opiekę prawną przez cały proces.

Anna Morawska

„Zdecydowanie polecam Kancelarię prawną Fenix! Spotkała mnie tam życzliwość i empatia, co bardzo ważne oraz profesjonalizm w doprowadzeniu sprawy mojej upadłości konsumenckiej do szczęśliwego finału. Pan mecenas Mariusz Szałański jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, wiedzy a także sile spokoju i pewności siebie w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Jestem przekonana, że dokonałam trafnego wyboru„

Lider w branży oddłużeniowej 

Kancelarię Prawną FENIX tworzy zespół rzetelnych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem prawnym i finansowym. Umiejętności, wiedza i otwartość zapewniają naszym działaniom efektywność. Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy.
Powierzając nam swoje sprawy, zyskujesz spokój oraz pełną opiekę prawną. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym, przemyślnym działaniom, otwieramy przed klientami drogę do spokojnego, optymistycznego patrzenia w przyszłość. Jesteśmy rodzinną firmą, na spotkaniu z nami tworzymy przyjazną atmosferę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam żeby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych i finansowych.

milionów umorzonych długów

Zadowolonych Klientów

godziny miesięcznie bezpłatnych konsultacji

lat doświadczenia

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak wygląda bezpłatna konsultacja?

Jest to przede wszystkim rozmowa. Empatyczna i rzetelna dyskusja, w której zadajemy pytania dotyczące zadłużenia, przyczyn powstania, sytuacji zdrowotnej itd.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy,a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Podczas konsultacji omawiamy w prostym i zrozumiałym języku cały proces oddłużenia w upadłości konsumenckiej dopasowany do Twojej sytuacji.

Po dokananiu analizy Twojej sytuacji, przygotowujemy strategię działań, tak abyś wiedział(a) jak krok po kroku będzie wyglądać cały proces do wyjścia z zadłużenia i rozpoczęcia Twojego życia na nowo.

Ile to wszystko kosztuje?

Pierwsza konsultacja jest w 100% bezpłatna. Jesteśmy rodzinną firmą i naszą główną misją jest edukacja oraz realna pomoc osobom z problemami finansowymi i prawnymi, dlatego udzielamy porad i edukujemy osoby, które się do nas zgłoszą
(średni koszt takiej usługi w innych kancelariach wynosi około 150 – 350 zł).

Warunki współpracy (np. pomoc przy przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej) z naszą kancelarią są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wierzycieli, skomplikowania sprawy, ilości dokumentów  i zadań do wykonania w całym procesie oraz Twojej sytuacji finansowej, dlatego nie mamy ustalonego cennika.

Już podczas pierwszej rozmowy przedstawimy Ci propozycję współpracy, warunki finansowe oraz możliwości spłaty w dogodnych płatnościach miesięcznych. Jednak to Ty zadecydujesz ostatecznie czy jesteś gotowy do podjęcia współpracy.

Jak mam się przygotować do konsultacji?

Przede wszystkim należy przygotować historię związaną ze swoim zadłużeniem (w formie notatki lub z pamięci) m.in.: 

  • Jaka jest całkowita wysokość zadłużenia,
  • Kto jest wierzycielem (bank, parabank, osoba fizyczna, firma etc.),
  • Ilu jest wierzycieli,
  • Jaki jest stan posiadanego majątku,
  • Jaki jest stan zdrowotny,
  • Jaka jest sytuacja rodzinna,
  • Jak doszło do powstania problemów finansowych, 
  • Jak wyglądała sytucja w momencie zaciągania zobowiązań.

 

 

Czy muszę wziąć ze sobą jakieś dokumenty?

Na pierwszym spotkaniu/rozmowie nie będzie takiej potrzeby. Wystarczą notatki lub historia z pamięci.

Niektórzy nasi Klienci mają całe kartony dokumentów, które analizujemy, opisujemy, segregujemy, skanujemy  oraz dołączamy do wniosku. Jednak jest to już następny etap po nawiązaniu współpracy z nami i rozpoczęciu procesu oddłużania.

 

 

Telefon

Adres

ul. Piękna 24/26A
Warszawa

ul. Rynek Kościuszki 30/4
Białystok

Email

biuro@kancelariafenix.pl

Godziny pracy kancelarii

PN-PT: 9 – 17
S-N: zamknięte