fbpx

Wygraj z długami – Ogłoś upadłość konsumencką

i zacznij życie na nowo Z pomocą KANCELARII PRAWNEJ FENIX ORAZ 
doświadczonych ekspertów

Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie walki z zadłużeniem jest ogromnym wyzwaniem. Kiedy codziennie jesteś nękany przez wierzycieli i borykasz się z problemami życia, to wydaje Ci się, że nie ma już dla Ciebie ratunku.

Na szczęście polskie prawo przewiduje pomoc dla osób w takiej sytuacji, a my stworzyliśmy przyjazną kancelarię, w której bez oceniania, a z empatią i wsparciem pomożemy Ci przejść przez cały proces oddłużania korzystając z dostępnych rozwiązań prawnych.

Dlatego jesteś w odpowiednim miejscu!

Już dziś możesz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się czy możemy pomóc rozwiązać Twoje problemy.

Mając na uwadze Twoją trudną sytuację finansową, umożliwiamy Ci bezpłatną rozmowę z doświadczonym zespołem prawników naszej kancelarii.

Skontaktuj się z nami lub wypełnij krótką ankietę online i oceń Twoje możliwości na oddłużenie w upadłości konsumenckiej.

Nasi doradcy po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi skontaktują się z Tobą telefonicznie i przedstawią Ci konkretne rozwiązania na wyjście z długów.

Dlaczego warto?

Nasza kancelaria od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy przeprowadzeniu procesu upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykacji ze swojego życia. Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych.

Teraz łatwiej ogłosić upadłość

Aktualnie samo ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest dużo łatwiejsze, ponieważ 24 marca 2020 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące upadłości. Obecnie osoby, które wpadły w problemy finansowe umyślnie lub wskutek rażącego niedbalstwa (z własnej winy) mogą ogłosić upadłość konsumencką.

Ponadto Sąd już nie bada przyczyn niewypłacalności przed ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.

Obecnie do ogłoszenia Twojej upadłości wystarczy, że wniosek będzie kompletny.  Jednak napisanie wniosku, skompletowanie i opisanie dokumentów, oraz przygotowanie dokładnego uzasadnienia jest dla większości dłużników sprawą najtrudniejszą. Większość naszych Klientów, nie jest w stanie samodzielnie przejść przez ten etap, dlatego powierzają nam swoje sprawy.

Pomagamy skutecznie!

Każdy ma prawo do rozpoczęcia swojego
życia na nowo.

Jak pomożemy Ci wyjść z zadłużenia

Zobacz jak pomożemy Ci zacząć Twoje życie od nowa. Bez windykacji, bez komorników, bez długów! 

Analizujemy sytuację

Celem konsultacji jest dokładna analiza Twojej sytuacji pod kątem prawnym i finansowym.

Przedstawiamy rozwiązania

Po dokładnej analizie przedstawiamy konkretne rozwiązania dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji.

gwarantujemy opiekę i bezpieczeństwo

W trakcie całego procesu otrzymujesz opiekę profesjonalnego eksperta, który zajmuje się Twoją sprawą.

BRAK długów

Doprowadzamy do wyjścia z zadłużenia i rozpoczęcia Twojego życia od nowa.

Masz pytania i nie wiesz czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Zapisz się na konsultację z naszymi ekspertami.

Konsultacja, to przede wszystkim rozmowa. Empatyczna i rzeczowa dyskusja, w której zadamy Ci pytania dotyczące Twojej aktualnej i wcześniejszej sytuacji.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Na bezpłatnej konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania:
  • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
  • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
  • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
  • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

Zespół ekspertów od oddłużania

Mariusz Szałański

Mariusz Szałański

Radca prawny | Doradca restrukturyzacyjny

Każdego dnia z powodzeniem pomaga osobom zadłużonym oraz firmom zacząć życie na nowo.

Kilka razy w tygodniu poświęca swój czas, aby spotkać się z osobami, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej, aby wysłuchać historii, dokonać analizy sytuacji prawno – finansowej i wskazać najlepszy kierunek do wyjścia z zadłużenia.

W sądach upadłościowych w całej Polsce ma ponad 98% skuteczności.

Od kilku lat swoje życie zawodowe poświęcił w całości tematyce upadłości i restrukturyzacji, dzięki czemu pomógł już tysiącom osób w całej Polsce wyjść z zadłużenia i zacząć życie na nowo.

Na codzień nadzoruje pracę prawników i ekspertów Kancelarii Prawnej FENIX.

Kancelarię Prawną FENIX tworzy zespół rzetelnych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem prawnym i finansowym. Umiejętności, wiedza i otwartość zapewniają naszym działaniom efektywność. Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy.

Powierzając nam swoje sprawy, zyskujesz spokój oraz pełną opiekę prawną. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym, przemyślnym działaniom, otwieramy przed klientami drogę do spokojnego, optymistycznego patrzenia w przyszłość. Jesteśmy rodzinną firmą, na spotkaniu z nami tworzymy przyjazną atmosferę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam żeby pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych i finansowych.

milionów umorzonych zobowiązań

zadowolonych Klientów

godzin rocznie bezpłatnych konsultacji

%

skuteczności

Sprawdź czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem na wyjście z zadłużenia

Wypełnij krótki test, który pozwoli Ci ocenić Twoje szanse na wyjście z zadłużenia dzięki upadłości konsumenckiej i rozpoczęcie życia na nowo.

Dołącz do ludzi, którzy zaczynają swoje życie na nowo!

Długi to żaden wstyd, każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu. Nikogo nie oceniamy, tylko skutecznie POMAGAMY

{

Konsultacja

Umów swój indywidualny termin konsultacji  i zacznij zmianę życia na nowo

Ważne!

Bezpłatne konsultacje przeznaczone są dla osób, które mają zadłużenie powyżej 30 000 zł

ZAREZERWUJ WIZYTĘ:

Wypełnij formularz, aby zamówić kontakt od naszego doradcy

Rezerwuj online

Pobierz bezpłatny poradnik

Upadłość konsumencka w pigułce.
Praktyki, przykłady oraz wiedza specjalistów od oddłużania.

Pobierz e-bookDowiedz się co zawiera