fbpx

Chcesz wyjść z długów, pozbyć się komorników i windykacji oraz zacząć spokojne życie na nowo?

Przygotowaliśmy krótką ankietę w formie testu, która pozwala wstępnie ocenić możliwości wyjścia z zadłużenia.

Po wypełnieniu i przesłaniu testu możesz zapisać się na bezpłatną konsultację z naszymi ekspertami, którzy już szczegółowo przeanalizują Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym oraz przedstawią niezobowiązującą propozycję współpracy.

Jeśli Twoim aktualnym celem jest wyjście z zadłużenia – podejmij działanie, tylko w ten sposób możesz coś zmienić w swoim życiu.

Wybierz poniżej: 

BRAK DŁUGÓW

Z naszą pomocą możesz pozbyć się swoich długów

KOMFORT PSYCHICZNY

Uzyskaj spokój i komfort psychiczny

ŻYCIE NA NOWO

Zacznij od nowa! Bez długów, bez windykacji, bez komorników

Trwa wczytywanie

Kim jesteśmy

Kancelaria Prawna FENIX to zespół profesjonalistów z ponad 18 letnim doświadczeniem. Naszą główną misją  jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie naszego zespołu, dlatego tworzymy miejsca, w których możesz pozyskać wiedzę, a także skorzystać z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej.

Gwarantujemy najwyższe standardy współpracy oraz wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

ZAPEWNIAMY:

✔ Szczegółową analizę prawno-finansową Twojej sytuacji.
✔ Profesjonalną, przyjazną i stałą obsługę.
✔ Opracowanie strategii postępowania.
✔ Przygotowanie pism, wniosków i formularzy.
✔ Wyjaśnienie procesów krok po kroku.
✔ Pełnomocnika w trakcie rozprawy.
✔ Pomoc profesjonalistów – Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni.
✔ Najwyższą skuteczność – 99% w sądach.
✔ Możliwość skorzystania z naszych usług na terenie całej Polski.
✔ Indywidualne podejście do każdej sytuacji.
✔ Elastyczne warianty i warunki współpracy z możliwością rozłożenia wynagrodzenia na raty.

Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy oraz przywracamy spokój i wolność.

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Nie czekaj na lepszy moment, zgłoś się teraz i porozmawiaj z nami o swojej sytuacji. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać! Rozmowa jest w 100% bezpłatna i niezobowiązująca. 

Dlaczego warto?

Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej i masz zobowiązania, których nie jesteś w stanie spłacać, warto skorzystać z przywileju ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Upadłość konsumencka to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które mają problemy finansowe lub wpadły w spiralę zadłużenia oraz chcą pozbyć się komornika i windykatorów ze swojego życia.

Głównym celem upadłości jest oddłużenie oraz możliwość budowania swojej przyszłości bez zobowiązań finansowych – życie na nowo. 

W naszej kancelarii możesz zasięgnąć porady prawnej podczas bezpłatnej konsultacji z ekspertami, którzy wyjaśnią wszelkie zasady, procedury, korzyści i konsekwencje prawne.

Pomożemy przygotować wniosek, skompletujemy niezbędne dokumenty oraz zapewnimy Ci pełne wsparcie na każdym etapie procesu upadłościowego.

Co możesz zyskać?

1. Nawet całkowite oddłużenie –  możesz pozbyć się nawet wszystkich swoich długów, jeżeli sąd uzna, że nie masz żadnych możliwości na spłatę.

2. Możliwość spłaty tylko części zobowiązań – będziesz mieć jedną, wygodną ratę dostosowaną do Twoich możliwości, a po wykonaniu planu spłaty, reszta Twoich długów zostaje umorzona.

3. Zawieszone zostają postępowania komornicze i windykacyjne – koniec z nękającymi windykatorami i komornikami na koncie lub wypłacie.

4. Komfort psychiczny – ogłaszając upadłość w końcu odetchniesz, zmniejszysz stres oraz negatywne myśli i emocje.

5. Życie od nowa – wrócisz do normalnego życia w społeczeństwie i gospodarce. Zyskasz pewność siebie, znajdziesz wymarzoną pracę i z czystą kartą będziesz cieszyć się życiem!

Masz wątpliwości i nie wiesz czy to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Najlepszym rozwiązaniem na Twoje problemy jest podjęcie konkretnych działań. Zacznij od rozmowy z doświadczonymi ekspertami, którzy pomogli już tysiącom osób w całej Polsce pozbyć się zadłużenia.

Skorzystaj teraz z bezpłatnej konsultacji.

Nasi prawnicy podchodzą do każdego indywidualnie i ze zrozumieniem. Nigdy nikogo nie oceniamy, a cała rozmowa jest niezobowiązująca.

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci najlepszą opiekę prawną i poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że nie musisz dłużej martwić się umorzeniem długów – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Podczas konsultacji przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania: 

  • Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację pod kątem prawnym i finansowym, dzięki temu będziemy mogli przygotować wspólnie całą strategię postępowania. 
  • Omówimy wszystkie etapy oraz procedurę upadłości konsumenckiej dopasowąną do Twojej sytuacji. Zrozumiesz całą terminologię i formalności. Nasi doradcy prowadzą rozmowy w taki sposób, aby skomplikowane kwestie były zrozumiałe dla każdego.
  • Poczujesz większą pewność siebie, nadzieję i pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej wejdziesz w proces wychodzenia z długów i rozpoczęcia życia na nowo. 
  • Otrzymasz indywidualną i dopasowaną do Twoich możliwości finansowych propozycję współpracy.

Prześlij nam ankietę, formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas:

505 906 905 i zarezerwuj swój indywidualny termin rozmowy.

Zamów kontakt od naszego doradcy

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU