SPRAWDŹ CZY UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA JEST DLA CIEBIE DOBRYM ROZWIĄZANIEM NA WYJŚCIE Z DŁUGÓW

Kliknij poniżej w przycisk, aby przejść do testu.

 

BRAK DŁUGÓW

Z naszą pomocą możesz pozbyć się swoich długów 

KOMFORT PSYCHICZNY

Uzyskaj spokój i komfort psychiczny 

ŻYCIE NA NOWO

Zacznij od nowa! Bez długów, bez windykacji, bez komorników

Trwa wczytywanie

O nas

Naszą główną misją od początku jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie naszego zespołu, dlatego tworzymy miejsca, w których możesz pozyskać wiedzę, a także skorzystać z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej.

Gwarantujemy, najwyższe standardy współpracy oraz przywracamy spokój i wolność.

Wychodzimy naprzeciw ludziom, którzy z powodu problemów z płynnością finansową muszą oddłużyć się i rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Nasz zespół

Magdalena Szałańska
Magdalena Szałańska

Mediator – ekspert ds. upadłości

Martyna Leśniewska
Martyna Leśniewska

Doradca ds. upadłości

Karol Chilimoniuk
Karol Chilimoniuk

Doradca ds. upadłości

Mateusz Szałański
Mateusz Szałański

Prezes zarządu

Ewelina Szałańska
Ewelina Szałańska

Dyrektor – ekspert ds. upadłości

Klienci o nas

Krystyna Staszak

Polecam Kancelarię Prawną Fenix. Cała sprawa poszła bardzo sprawnie i szybko. Profesjonalna i miła obsługa, chętna do pomocy.

Marian Szczygieł

Dzięki kancelarii jestem już po sprawie. Zaczynam życie od nowa. Jeżeli ktoś chce wyjść z długów to tylko z Kancelarią Fenix i mecenasem Szałańskim. Dzisiaj wszystkie moje długi zostały umorzone!!

Paweł Kondratowicz

Miałam okazję współpracować z kancelarią, bardzo fachowe i rzetelne podejście. Jak najbardziej polecam .

Dorota Kruk

Miałam okazję współpracować z kancelarią, bardzo fachowe i rzetelne podejście. Jak najbardziej polecam .

Krystian Dopa

Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii. Nie wiedziałem co mam zrobić ze swoim życiem i myślałem, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie moich problemów. Gdy trafiłem na pracowników kancelarii moje życie się zmieniło. Przeprowadzili mnie szybko i sprawnie przez proces upadłości, a ja dzisiaj mogę spokojnie myśleć o swojej przyszłości.

Mariusz Prendota

Wtam polecam wszystkim współpracę z kancelarią Fenix bardzo miła i profesjonalna obsługa .Właśnie dzisiaj dzięki pomocy profesjonalistów dostałem upadłość konsumencką jeszcze raz wszystkim polecam, a za pomoc pracownikom kancelarii serdecznie dziękuję

Paulina Bogusz

Polecam serdecznie!!!
Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm.
Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

Tomasz K.

Polecam wszystkim zainteresowanym kancelarię prawną Fenix. Pracują tam ludzie, którzy znają się na fachu prawniczym. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Ogromny zasób wiedzy i doświadczenia widoczne gołym okiem. Miałem okazję współpracować z mecenasem SZAŁAŃSKIM. Sprawa zakończyła się SUKCESEM $$$. Profesjonalista w każdym calu.

Klara Lempek

„Wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem. Uważam, że jest to jedna z najlepszych kancelarii. Mecenas Szałański to profesjonalista, który każdą sprawę przeprowadza z pełnym zaangażowaniem. Ponad to jest bardzo słownym człowiekiem, co w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko. Polecam WSZYSTKIM”

Maria Duszewska

„W 2019 r. zaczęłam swoją podróż po życie. W moim życiu nie wszystko się układało tak jak być powinno, czasem plany padały, umowy się rozwiązywały, a reszta pozostawała w chaosie i próżni. Ś+P moja mama sybiraczka zawsze mi mówiła, że trzeba walczyć i się nie poddawać. Tą walkę razem ze mną podjęli prawdziwi tytani pracy mec Mariusz Szałański i mec Martyna Leśniewska, którzy umożliwiają wartościową wiedzę jak wyjść z zadłużenia. Ta wielka dobroć tych ludzi zrobiła dużą różnicę w moim życiu, były takie dni całkowitej dezorientacji nie miałam już siły i pomysłu w którą stronę iść stałam na rozstaju dróg. Właściwą drogę i kierunek wskazali mi dobrzy ludzie, podali mi swoje ręce i pomogli mi wyznaczyć cele aby je szybciej osiągnąć. Nigdy sama nie dała bym rady wyjść z tak krytycznej sytuacji i dzisiaj t.j 31.08.2020 r. wygrałam! Otworzył się przede mną nowy świat i życie na nowo choć może na krotko ale naprawdę jestem już wolna i szczęśliwa. Bardzo dziękuję za opiekę, kierunek i troskę. Powstałam jak Fenix z popiołów. Dlatego jak masz problem, przygniotło Cię życie i nie wiesz jak sobie radzić to kieruj swoje kroki do kancelarii prawnej Fenix – tam otrzymasz bezpłatną prawną ochronę od wspaniałych, pełnych ciepła radców prawnych. Wielki szacun Maria.

Możesz również zamówić kontakt od naszego doradcy

Wypełnij formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować

Konsultacje osobiste

ul. Piękna 24/26A
Warszawa

ul. Rynek Kościuszki 30/4
Białystok

Godziny pracy kancelarii

PN-PT: 9 – 17
S-N: zamknięte

Pobierz bezpłatny poradnik

Upadłość konsumencka w pigułce.
Praktyki, przykłady oraz wiedza specjalistów od oddłużania.